Roca Kale

Turkuvaz Roca Kale


Roca Kale, tüm tarz ve alanlara uygun ürünleri ile banyonuzu dilediğiniz bir mekana dönüştürmenize yardımcı olmaktadır. Türk, Alman ve İtalyan tasarım firmalarının özenli çalışmasını yansıtan Roca Kale Vitrifiye, Armatür ve Akrelik ürünleriyle, en küçüğünden en büyüğüne tüm mekanlara değer katmaktadır.

Sektöründe Dünya’nın en önde gelen ve trendleri belirleyen bir kuruluş olan Roca; Türkiye’de 2000 yılından bu yana Kale grubu ile birlikte üretim yapmaktadır. Tüm ıslak mekanlara ve zevklere yönelik çok geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunan Roca Kale, aynı zamanda rekabetçi cazip fiyatlarıyla da müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır.

Roca Kale’nin İzmir Bayisi şeklinde faaliyetini sürdüren firmamız, geniş stok ağı ve son derece rekabetçi fiyatları ile müşterilerine uzun süredir hizmet vermektedir. Günümüz trendlerini yansıtan çok sayıda ürünün sergilendiği Bornova Mağazamızda, ürünleri canlı mekanlarda görebilir, ilgi duyduğunuz ürünleri kendi banyo ortamınızda 3 boyutlu şekilde dizayn ettirebilirsiniz. Firmamız beğenilen ürünler ile, banyonuza özel 3 boyutlu Kareo tasarımları yapmaktan mutluluk duyacaktır. Firmamız aynı zamanda, toplu iş projelerinde de, her türlü proje ve danışmanlık desteğini, geniş teknik kadrosu ile vermektedir. Toplu-iş projelerinizde, fabrika üzerinden projeye özel imkanlar sağlanarak; müşterilerin lehine önemli rekabet avantajları sağlanmaktadır. Söz konusu projelerinizde, bizden teklif almadan  karar vermemenizi rica ederiz.

Saygılarımızla


Roca Kale ürünlerini görüntülemek için tıklayınız >>


                 
Copyright © 2008 turkuvaz.com
Web Tasarım İON
Tüm Hakları Turkuvaz Yapı & Mühendislik Ltd. Şti.'ne aittir.